Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1959 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18.5 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Gezien de leeftijd (1959) is de foto in goede staat. Er zitten, voornamelijk op de randen, wat kreukeltjes. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 16-4-2024 om 15:10 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 22:23 |