Niet of onleesbaar gesigneerd - Gewassen inkt, Japans landschap - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gewassen inkt, Japans landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 450,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gewassen inkt, Japans landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gewassen inkt, Japans landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gewassen inkt, Japans landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (662)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen80.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst82.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQVALK

De rechterzijde van de lijst is een beetje ontwricht. Het glas in de rechter bovenhoek is licht beschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(70)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
45.5 cm
82.5 cm
43.5 cm
80.5 cm
Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:18-10-2018 om 10:06
Eindtijd:28-10-2018 om 18:13
Biedingen (45)
234POL
28 okt. / 18:07
€ 450
Arend
28 okt. / 18:07
€ 430
Arend
28 okt. / 18:06
€ 420
234POL
28 okt. / 18:06
€ 400
Arend
28 okt. / 18:06
€ 380
234POL
28 okt. / 18:06
€ 350
Arend
28 okt. / 18:06
€ 330
Arend
28 okt. / 18:05
€ 320
234POL
28 okt. / 18:05
€ 300
Arend
28 okt. / 18:05
€ 300
234POL
28 okt. / 18:05
€ 280
Arend
28 okt. / 18:05
€ 260
234POL
28 okt. / 18:04
€ 240
Arend
28 okt. / 18:04
€ 220
234POL
28 okt. / 18:04
€ 200
Arend
28 okt. / 18:04
€ 200
234POL
28 okt. / 18:04
€ 190
Arend
28 okt. / 18:04
€ 180
234POL
28 okt. / 18:03
€ 170
Arend
28 okt. / 18:03
€ 160
234POL
28 okt. / 18:03
€ 150
Arend
28 okt. / 18:03
€ 145
234POL
28 okt. / 18:02
€ 135
Arend
28 okt. / 18:02
€ 125
234POL
28 okt. / 18:02
€ 115
Arend
28 okt. / 18:01
€ 105
234POL
28 okt. / 18:01
€ 100
234POL
28 okt. / 18:01
€ 95
Arend
28 okt. / 18:01
€ 85
234POL
28 okt. / 18:00
€ 75
Arend
28 okt. / 18:00
€ 65
234POL
21 okt. / 21:33
€ 55
Arend
21 okt. / 21:33
€ 50
Arend
21 okt. / 21:33
€ 45
234POL
21 okt. / 21:33
€ 40
Arend
19 okt. / 23:22
€ 35
234POL
19 okt. / 23:21
€ 30
Arend
19 okt. / 23:21
€ 30
234POL
19 okt. / 13:34
€ 25
Groeneleeuw
19 okt. / 13:34
€ 20
234POL
19 okt. / 13:34
€ 20
Groeneleeuw
19 okt. / 13:33
€ 15
234POL
19 okt. / 13:33
€ 10
Groeneleeuw
19 okt. / 12:51
€ 2
234POL
18 okt. / 10:34
€ 1