Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
verkeert in goede conditie. NIET ingelijst | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 17-3-2023 om 15:26 |
Eindtijd | 26-3-2023 om 23:10 |