Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst schilderij Peel bij Horst kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1969
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 cm x 26 cm (h x b)
Lijst28.7 cm x 33.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij op canvas, ingelijst. Gesigneerd l.o. Verso getiteld en gedateerd.Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
33.2 cm
28.7 cm
26 cm
21.5 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:31-05-2019 om 14:25
Eindtijd:14-06-2019 om 19:20
sandur61
14 jun. / 17:06
€ 10