Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel van een ons onbekende kunstenaar of kunstenares.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 47 x 37 x 2 cm. Beeld, 28 x 21,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (54)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
37 cm
47 cm
21.5 cm
28 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-1-2023 om 11:44
Eindtijd5-2-2023 om 21:48
Biedingen (12)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken