Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel van een ons onbekende kunstenaar of kunstenares.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 47 x 37 x 2 cm. Beeld, 28 x 21,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2974 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
37 cm
47 cm
21.5 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 11:44
Eindtijd:05-02-2023 om 21:48
Biedingen (12)
sandravlasblom
gisteren / 21:40
€ 45
wilfred64
gisteren / 20:27
€ 40
adrienne57
gisteren / 20:01
€ 35
olafvreeburg
gisteren / 20:01
€ 30
adrienne57
gisteren / 20:01
€ 30
olafvreeburg
03 feb. / 16:19
€ 25
Peebee1504
03 feb. / 16:19
€ 20
olafvreeburg
03 feb. / 16:18
€ 15
Peebee1504
03 feb. / 16:18
€ 10
olafvreeburg
26 jan. / 12:06
€ 5
Alexander1104
26 jan. / 12:06
€ 3
olafvreeburg
24 jan. / 20:22
€ 1