Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste collage, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1949
Techniek Collage
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.3 x 34.3 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 53.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Collage op bruin papier, bevestigd op wit papier waarop het werk gesigneerd en gedateerd is. Ingelijst achter glas in houten lijst.
verzending 8,25, aangetekend 10,20. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.
Binnen Nederland € 8,25

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Cello1
1404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
53.2 cm
38 cm
34.3 cm
21.3 cm