Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse kunstenaar, “3 Vogeltjes” - aquarelverf en inkt op karton kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlOriëntaals
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen62 cm x 31 cm (h x b)
Passe-partout90 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk op karton, gemaakt door een Japanse (?) kunstenaar.

    -Aquarelverf en inkt op karton.

    -Gesigneerd middenonder.

     -Niet ingelijst. Het werk zit wel achter een passe-partout.

    -Jaartal onbekend.

    -Afmetingen: Passe-partout, 90 x 50 cm. Beeld, 62 x 31 cm.

    -Herkomst: Uit de inboedel van Seth Gaaikema (1939-2014).

    -Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. NB: de ‘vlekjes’ in het werk zijn de houtvezeltjes in het karton! Het passe-partout heeft vlekjes.

    Zie ook de foto’s.

    (Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog een werk van deze Japanse kunstenaar ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk:  15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De aquarel is in zeer goede staat. NB: de ‘vlekjes’ in het werk zijn de houtvezeltjes in het karton! Het passe-partout heeft vlekjes. Zie ook de foto’s.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2975 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
50 cm
90 cm
31 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:16-12-2019 om 00:02
Eindtijd:30-12-2020 om 19:55
Biedingen (12)
jpmr5503
30 dec. / 19:49
€ 60
Stonemountains
29 dec. / 20:21
€ 50
Lsturm
29 dec. / 10:53
€ 45
Kingbee
28 dec. / 12:51
€ 40
hendrikjan
26 dec. / 04:50
€ 35
peki-dre
23 dec. / 17:16
€ 30
Henk889
23 dec. / 17:16
€ 25
Henk889
19 dec. / 14:02
€ 20
DaanS
19 dec. / 14:02
€ 15
Henk889
19 dec. / 14:02
€ 10
DaanS
18 dec. / 21:50
€ 3
yookoo
17 dec. / 00:23
€ 1