Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Drager Hardboard
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
het werk is gesigneerd TvV 1-86
het werk toont slechts geringe sporen van gebruik en ouderdom
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
50 cm
40 cm