Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - KLEURRIJKE ABSTRACTIE / ORIGINEEL WERK / 61x91cm / SIG / 1977 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onbekend kunstenaar (20ste eeuw).
Kleurrijke abstractie. "Undramt void - the blessing of eight".
Origineel werk van aquarel op dik papier.
Gesigneerd met inkt (Alan Bell ??).
1977.
Zeer goede staat.
Werk: 61x91cm.
Afkomstig uit Nederlandse kunstcollectie.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Zeer goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
91 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2022 om 11:07
Eindtijd:22-06-2022 om 21:52
Biedingen (2)
newman
22 jun. / 21:37
€ 3
BvanHaren
11 jun. / 15:36
€ 1