Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 54,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een handgesigneerde en gedateerde zeefdruk van de verder onbekende kunstenaar Brian Stones uit 1965.

Uitgever: Laszlo Carl voor Edition Panderma, Basel

La Lune en Rodage was a collection of post-war and contemporary art published in three volumes in 1960, 1965 and 1977 containing a total of approximately 180 art pieces which provide an account of the artistic avant-garde scene between the 1950s and 1970s. The art works were gathered by Carl Laszlo.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
28 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 54,05(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 15:22
Eindtijd:11-01-2021 om 20:44
Biedingen (14)
Googleaar
11 jan. / 18:45
€ 47
djmsmit
11 jan. / 18:45
€ 42
Googleaar
11 jan. / 18:45
€ 41
djmsmit
11 jan. / 18:43
€ 36
Googleaar
11 jan. / 17:24
€ 31
djmsmit
11 jan. / 17:24
€ 26
Googleaar
11 jan. / 17:24
€ 25
djmsmit
09 jan. / 10:56
€ 20
Wuysterw
08 jan. / 23:00
€ 15
djmsmit
08 jan. / 23:00
€ 11
djmsmit
08 jan. / 23:00
€ 10
Wuysterw
08 jan. / 23:00
€ 5
djmsmit
08 jan. / 21:44
€ 3
Centerfo
05 jan. / 22:28
€ 1