Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam

Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Onbekend - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
  • Onbekend
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1945
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 89 cm (h x b)
Oplage 1
Mooie ets van Manders van de Vlaggemankade te Rotterdam
Op de lijst zijn stukjes fineer eraf
Zie de laatste foto ‘s 8 en 9
Ets is prima in orde alleen van de lijst zijn stukjes fineer weg
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (117)

Geplaatst door  Bezigbijtje
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (3)