Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi impressionistisch Aquarel "Paard in de wei" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

mooie kleuren, netjes ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
FA. (112)

2971 verkochte items
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2020 om 21:45
Eindtijd:07-11-2020 om 21:15
Biedingen (4)
LantainArdwin
07 nov. / 20:32
€ 5
Ellen1960
07 nov. / 20:32
€ 3
LantainArdwin
07 nov. / 20:32
€ 3
Ellen1960
05 nov. / 11:09
€ 1