Over de kunstenares:
De Nederlandse kunstenares Nel Vreugdenhil-Verhave heeft veel werken in aquarel gemaakt. Ze heeft op diverse locaties geëxposeerd.
Over het werk:
Betreft een aquarel van Nel Vreugdenhil-Verhave uit 1990. Werk in herfstkleuren. Rechtsonder gesigneerd met monogram 'NV' en gedateerd '90'.
Goed
Het werk is in goede staat.
Tot 5 kg.
€ 7,25