Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1995
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 80 cm (h x b)
Lijst60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw. De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

in goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (28)

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (116)

3180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
85 cm
60 cm
80 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 21:22
Eindtijd:11-12-2022 om 22:35
Biedingen (6)
Rotterdam60
09 dec. / 17:04
€ 20
janfjvermeulen
09 dec. / 17:04
€ 20
Rotterdam60
09 dec. / 17:03
€ 15
janfjvermeulen
09 dec. / 17:03
€ 10
Rotterdam60
06 dec. / 13:47
€ 3
vanschaik
04 dec. / 22:39
€ 1