Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “De onthechting“ – gesigneerd & ingelijst - 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1990
DragerBoard
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen59.5 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst werk uit 1990 van een ons onbekende kunstenaar.

    -Gesigneerd met de initialen ‘W.v.J.’ en gedateerd rechtsonder in het werk en getiteld op de achterkant.

    -Ingelijst in een aluminium lijst.

    -Afmetingen: Lijst, 60,5 x 48,5 cm. Beeld, 59,5 x 47,5 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft op de bovenkant tape-resten (zie de 12e foto).

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft op de bovenkant tape-resten (zie de 12e foto). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
48.5 cm
60.5 cm
47.5 cm
59.5 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-02-2020 om 11:24
Eindtijd:23-02-2020 om 21:40

Biedingen (6):

jwdevaal
23 feb. / 16:42
€ 20
Joshua
23 feb. / 12:09
€ 15
jwdevaal
23 feb. / 12:08
€ 10
Joshua
23 feb. / 12:08
€ 5
jwdevaal
21 feb. / 13:08
€ 3
nieuw023
14 feb. / 14:51
€ 1