Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 40 x 61 cm (h x b) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 40 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een werk van een ons onbekende kunstenaar.
-Gesigneerd rechtsonder (Cor No......?), maar helaas hebben wij geen informatie over de
kunstenaar.
-Niet ingelijst. Rondom het spieraam zitten nog wel gedeelten van ‘expositielatjes’.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: 40 x 61 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In zer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.