Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op papier , Oriëntaals , Stadsgezicht – Turkije? – 1979 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1979
StijlOriëntaals
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 48 cm (h x b)
Lijst51 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 1979 van een ons onbekende kunstenaar.

    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Helaas is de signatuur onduidelijk. Mogelijk gaat het hier om de Turkse kunstenaar Ali Fuat İçsel (1923-2011)?

    -Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout (geen glasplaat).

    -Afmetingen: Lijst, 51 x 65,5 x 1,5 cm. Beeld, 33 x 48 cm.

    -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: Het schilderij is in goede staat. Het papier is wat ‘gebobbeld’ door de dikke lagen verf. Het passe-partout is licht ‘vergeeld’ en heeft vlekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Ali Fuat İçsel (Denizli 1923 – 2011 İzmir, Turkije)
    Opleiding: de Virginia School of Art , Verenigde Staten.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het schilderij is in goede staat. Het papier is wat ‘gebobbeld’ door de dikke lagen verf. Het passe-partout is licht ‘vergeeld’ en heeft vlekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(54)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
65.5 cm
51 cm
48 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 10:19
Eindtijd:25-12-2020 om 15:25
Biedingen (9)
bograph
25 dec. / 15:15
€ 35
Amado
25 dec. / 12:57
€ 30
dtjan
25 dec. / 00:12
€ 25
Rapa
23 dec. / 18:19
€ 20
bograph
23 dec. / 13:43
€ 15
Rapa
20 dec. / 00:00
€ 10
avandeijk
20 dec. / 00:00
€ 5
Rapa
20 dec. / 00:00
€ 3
avandeijk
14 dec. / 12:56
€ 1