Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en nalatenschappen regelmatig een interessant aanbod van kunst selecteren.

    De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken en de in onze advertentie vermelde informatie worden volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd

weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3782 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
75 cm
60 cm
65 cm
50 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd30-5-2020 om 21:53
Eindtijd7-6-2020 om 21:59
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken