Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud jaren 50 olieverf "Mediterraan stadsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en nalatenschappen regelmatig een interessant aanbod van kunst selecteren.

    De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken en de in onze advertentie vermelde informatie worden volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32)
FA. (113)

3029 verkochte items
75 cm
60 cm
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 31,05(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-05-2020 om 21:53
Eindtijd:07-06-2020 om 21:59
Biedingen (9)
Clausg
07 jun. / 20:37
€ 27
TripleR
07 jun. / 20:36
€ 22
Clausg
07 jun. / 20:36
€ 20
TripleR
04 jun. / 12:12
€ 15
SonjaHoekmeijer
03 jun. / 22:30
€ 10
WesleyBrandt
03 jun. / 22:30
€ 6
WesleyBrandt
03 jun. / 16:12
€ 5
Freek51
03 jun. / 16:12
€ 3
WesleyBrandt
31 mei / 22:57
€ 1