Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Apart werk van de Zweedse (?) kunstenaar Per Svensson. Waarschijnlijk niet de te traceren Per Svensson (geboren 1965), tenzij hij dit werk op 15-jarige leeftijd al kon maken. Ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’80) en genummerd (13/75), met onbekend blindstempel. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 60cm x 36cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 16-3-2018 om 11:03 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:03 |