Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Staande Guanyin, Kwanyin, Guanshiyin, Quan Yin kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Penseel (Inkt)
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstracte afbeelding van de Godin van troost en genade.Heel kundig gepenseeld met Oostindische inkt.Rechtsonder gesigneerd.
Het werk verkeert in een goede conditie.
Binnen Nederland € 9,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Petrus123
507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
34 cm
44 cm
28 cm
39 cm