Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - gesigneerd L. Zwanenberg kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een klassiek olieverf schilderij van een stadsgezicht ergens in West Europa.  Linksonder gesigneerd L. Zwanenberg. Het werk is voorzien van een verguld gelakte houten lijst.

Schilderij in goede gebruikte conditie, misschien iets vuil

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
76.5 cm
66.5 cm
58 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 12:50
Eindtijd:03-08-2020 om 20:15

Biedingen (3):

eduardus2
3 aug. / 18:30
€ 5
Freek51
3 aug. / 09:56
€ 3
eduardus2
1 aug. / 10:12
€ 1