Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sterk expressionistisch Aquarel "portret van arbeider met pet" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14 cm x 9 cm (h x b)
Passe-partout24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Het passe partout is iets verkleurd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(54)
FA. (112)

2972 verkochte items
20 cm
24 cm
9 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-10-2018 om 15:55
Eindtijd:14-10-2018 om 22:28
Chouba
14 okt. / 16:42
€ 1