Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
Lijst72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fris bloemstilleven

Conditie van het schilderij tussen zeer goed en goed conditie van de lijst goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
62 cm
72 cm
48 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 13:16
Eindtijd:26-06-2022 om 16:00
Biedingen (4)
11Henhappel
26 jun. / 15:51
€ 10
gafi
26 jun. / 11:33
€ 5
Shopping
19 jun. / 08:50
€ 3
Peter21260
14 jun. / 15:20
€ 1