Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op board in de traditie van de Franse School
Voorstelling van trapeze-artiesten in het circus
Gelijst, beeldmaat 30x24, lijstmaat 36x30
Niet gesigneerd
Toeschrijving op achterzijde: 'Andre Planson'

Lijst heeft enige gebruikerssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(39) Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
30 cm
36 cm
24 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 13:54
Eindtijd:01-08-2021 om 21:25

Biedingen (7):

SVBvdV
24 jul. / 18:45
€ 30
AGoorden
24 jul. / 18:45
€ 25
AGoorden
22 jul. / 16:02
€ 20
SVBvdV
22 jul. / 15:30
€ 15
AGoorden
22 jul. / 15:30
€ 10
SVBvdV
22 jul. / 15:30
€ 5
AGoorden
21 jul. / 17:42
€ 1