Niet of onleesbaar gesigneerd - Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit - Verkocht

Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit kopen? Bied vanaf 1!Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit kopen? Bied vanaf 1!Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit kopen? Bied vanaf 1!Van Dijk, kleurenlitho, moderniteit kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie litho van door mij niet gekende kunstenaar.

Oplage (in potlood): '12/85'.

Signatuur en datering (in potlood): 'van Dijk '83'.

Zichtmaat: 45,5 bij 45,5 cm.

Bladmaat: 65 bij 50 cm.

Blad vertoont enige randschade, die bij goed inlijsten niet zichtbaar is.