Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Westerkerk Amsterdam vanaf Prinsengracht - ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1951
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 24 cm (h x b)
Lijst56 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
'Westertoren' Westerkerk Amsterdam  - ets achter glas in houten lijst
Gezien vanaf Prinsengracht/Rozengracht.

Bij verzenden is eventuele glasbreuk/schade voor de koper. Afhalen verdient de voorkeur.

Papier is enigszins vergeeld

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
478 verkochte items
42 cm
56 cm
24 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 16:23
Eindtijd:19-04-2020 om 16:30
Biedingen (6)
artb
19 apr. / 09:30
€ 20
Kwakmania
19 apr. / 08:35
€ 15
artb
17 apr. / 13:28
€ 10
ockhuizen
17 apr. / 12:13
€ 5
DickPontsteiger
17 apr. / 12:10
€ 3
artb
10 apr. / 08:59
€ 1