Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, ZT kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  duif
FA. (47)

Lid sinds 2018
1378 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/32

Mooie abstracte zeefdruk kan zo worden opgehangen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  duif
FA. (47)

Lid sinds 2018
1378 verkochte items
60 cm
50 cm
44 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-06-2020 om 22:17
Eindtijd:21-06-2020 om 16:56
Biedingen (3)
Ps18
21 jun. / 09:33
€ 10
Erdo
21 jun. / 09:33
€ 5
Ps18
15 jun. / 16:51
€ 1