Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeefdruk Dag en Nacht .oplage 0-100/handgesigneerd.NB zie conditie omschrijving.
ConditieBeschadigd
Vochtvlekken vooral aan de linkerzijde.Diverse ouderdomsverschijnselen.
Binnen Nederland € 9,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  DAMshop
278 verkochte items
50 cm
65 cm