Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1965
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op doek in houten lijst

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
41 cm
31 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 12,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-06-2020 om 13:16
Eindtijd:28-06-2020 om 14:50
Biedingen (4)
gijsbertus340
27 jun. / 07:09
€ 11
WesleyBrandt
26 jun. / 06:56
€ 6
gijsbertus340
26 jun. / 06:56
€ 5
WesleyBrandt
25 jun. / 23:36
€ 1