3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Francois Bonvin - Realisme kopen? Bied vanaf 900!
Francois Bonvin (1817-1887) Frans Realisme
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 900
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Meissen porzellan - Meissen - Vaas (4) - Porselein - 3 Meissen vazen + bord kopen? Bied vanaf 299!
Meissen porzellan (1708) Duits Meissen - Vaas (4) - Porselein - 3 Meissen vazen + bord
Afmetingen 24.5 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Tony Cragg - Skulpturen - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 170!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Sculpturen - fotografie, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Floris Meydam - "LeerdamSerica" fles 1953/58 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands "LeerdamSerica" fles 1953/58
Afmetingen 36 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Jeff Koons - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 210!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Foto, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 22.5 x 20.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 34 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ada Breedveld - Espressokopjes met schotel (2) kopen? Bied vanaf 20!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Espressokopjes met schotel (2)
Afmetingen 6 x 10 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 130 g
€ 20
Truus Menger - Geen titel kopen? Bied vanaf 140!
Truus Menger (1923-2016) Nederlands Geen titel
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 10 x 5 cm (h x b x d)
€ 140
Niet of onleesbaar gesigneerd - mixed media Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd mixed media Marilyn Monroe
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Truus Menger - Vrijheid 2 kopen? Bied vanaf 100!
Truus Menger (1923-2016) Nederlands Vrijheid 2
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 12 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Truus Menger - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 160!
Truus Menger (1923-2016) Nederlands Moeder met kind
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 5 x 4 cm (h x b x d)
€ 160
Truus Menger - Vrijheid kopen? Bied vanaf 140!
Truus Menger (1923-2016) Nederlands Vrijheid
Techniek Brons
€ 140
Lega - Ritueel hoofd kopen? Bied vanaf 675!
Lega Congolees Ritueel hoofd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 17 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 675
Katsuyuki Nishijima - sumiya, corner shop, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze kopen? Bied vanaf 90!
Katsuyuki Nishijima (1945) Japans sumiya, corner shop, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Katsuyuki Nishijima - shouka, merchant house, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze kopen? Bied vanaf 90!
Katsuyuki Nishijima (1945) Japans shouka, merchant house, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Cornelis Brandenburg - Reguliersgracht besneeuwd kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Reguliersgracht besneeuwd
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Martinitoren Groningen kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Martinitoren Groningen
Techniek Ets
Afmetingen 27.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Luba - Voorouder figuur kopen? Bied vanaf 100!
Luba Voorouder figuur
Techniek Hout
Afmetingen 28 x 10 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
€ 100
Gerard Schaperkotter - "Landschap met stad en brug" - Olieverf op karton kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands "Landschap met stad en brug" - Olieverf op karton
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Nelleke van den Oever - Veerkracht kopen? Bied vanaf 750!
Nelleke van den Oever (1954) Nederlands Veerkracht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Ronald Boonacker - Lago di Garda I kopen? Bied vanaf 450!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lago di Garda I
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Sans titre - Paysage Minéralogique kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans titre - Paysage Minéralogique
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Peter Diem - Liggend Naakt - 180 ex kopen? Bied vanaf 99!
Peter Diem (1945) Nederlands Liggend Naakt - 180 ex
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Anton Heyboer - ets - La Famille Qui Pense kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands ets - La Famille Qui Pense
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Corneille - Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 289!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex.
Afmetingen 112 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 289
Espen Hagen - lot van 2 Bar Ladies - handgesigneerd - 100 ex kopen? Bied vanaf 149!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors lot van 2 Bar Ladies - handgesigneerd - 100 ex
Afmetingen 49 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Jacqueline Schäfer - Cactus - handgesigneerd - 99 ex kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Cactus - handgesigneerd - 99 ex
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jacqueline Schäfer - Purple Flower - handgesigneerd - 99 ex kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Purple Flower - handgesigneerd - 99 ex
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Eugene Lucker - Palazo Ravà, Venetië kopen? Bied vanaf 100!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Palazo Ravà, Venetië
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Bob Brobbel - 'Smidswater Den Haag' kopen? Bied vanaf 35!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands 'Smidswater Den Haag'
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 60 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Toorop - 'Dorst naar Rechtvaardigheid' kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands 'Dorst naar Rechtvaardigheid'
Techniek Isografie
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Pepe Gregoire - SCHADUW BRONS graniet sokkel + Boek beelden.sculptures 1998 Leo Divendal kopen? Bied vanaf 1500!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands SCHADUW BRONS graniet sokkel + Boek beelden.sculptures 1998 Leo Divendal
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 30 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
€ 1.500
Herman Bieling - Liggend Naakt - Inkttekening kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Liggend Naakt - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Anneke Peereboom - Varen op het IJ kopen? Bied vanaf 2500!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Varen op het IJ
Techniek Acryl
Afmetingen 82.5 x 112.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Dirk Broeder - Zonnenbloemen 2. kopen? Bied vanaf 197!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Zonnenbloemen 2.
Afmetingen 1.2 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 197
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Niet of onleesbaar gesigneerd - Almina kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Almina
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 50 cm (h x b)
Drager Zijde
€ 10
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 50 cm (h x b)
€ 10
Willem Jansen - Pelmolen de Grootvorst Zaandam - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jansen (1892-1969) Nederlands Pelmolen de Grootvorst Zaandam - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Niet of onleesbaar gesigneerd - Oosterse pentekening op gedroogde bladeren kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Oosterse pentekening op gedroogde bladeren
Techniek Overig
Afmetingen 34 x 38 x 2 cm (h x b x d)
€ 10
Marius Janssen - Dordrecht, gezicht op Grote Kerk en Bomkade kopen? Bied vanaf 20!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Dordrecht, gezicht op Grote Kerk en Bomkade
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Rudolf Hendrik Oldeman - Brug over de gracht kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Hendrik Oldeman (1901-1982) Nederlands Brug over de gracht
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Clemens Briels - El Testador - 200 ex -2005 kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels (1946) Nederlands El Testador - 200 ex -2005
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Ronald Boonacker - Royal Palm kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Royal Palm
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat echtheid Boonacker) kopen? Bied vanaf 450!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap (certificaat echtheid Boonacker)
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Herman Brood - Freddy Mercury kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Freddy Mercury
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
€ 10
Herman Brood - Hij Komt kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hij Komt
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
€ 10
Herman Brood - Michael Jackson kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Michael Jackson
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
€ 10