3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Jef Verheyen - litho - 1981 - oplage 82 ex kopen? Bied vanaf 225!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch litho - 1981 - oplage 82 ex
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
George Hendrik Breitner - Verkenning winter 1805 kopen? Bied vanaf 65!
George Hendrik Breitner (1857-1923) Nederlands Verkenning winter 1805
TechniekLitho
Afmetingen32 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Maya Wildevuur - Gemengde techniek op doek, Bloemen varié - Ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Gemengde techniek op doek, Bloemen varié - Ingelijst
Afmetingen155 x 205 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Koningen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl en goudverf op doek, Koningen - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen153 x 203 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Waterlelies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Waterlelies - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen148.5 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Joseph Beuys - Hectografie, Besser heute aktiv (als morgen radioaktiv) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Hectografie, Besser heute aktiv (als morgen radioaktiv) - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen70.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Helen Nieuwendijk - Schilderij met reliëf, Zomer veld kopen? Bied vanaf 70!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Schilderij met reliëf, Zomer veld
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend
Afmetingen26.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ben Akkerman - Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Ben Akkerman (1920-2010) Nederlands Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 450
Lucebert - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen57 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Lies Snel - Olieverf op doek, Het schip in de lucht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Lies Snel (1946) Nederlands Olieverf op doek, Het schip in de lucht - Ingelijst
Afmetingen117 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Annemieke Aerssens - Acryl op paneel, Dode vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Annemieke Aerssens Nederlands Acryl op paneel, Dode vogel - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen102.5 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Femmie H. Duiven - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 32!
Femmie H. Duiven (1949) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen141.5 x 119.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 32
Joop Dielemans - Gemengde techniek, De witte verlosse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Joop Dielemans (1931) Nederlands Gemengde techniek, De witte verlosse - Ingelijst
Afmetingen126 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Royal Leerdam - Diverse blauwe glas objecten kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam Nederlands Diverse blauwe glas objecten
Afmetingen12 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Rob Figee - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Rob Figee (1937) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen132.5 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Paul Kuipers - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Paul Kuipers (1972) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen166 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Rolf Adel - Acryl en zilverkleurige verf op doek, Watergeesten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Rolf Adel (1937) Nederlands Acryl en zilverkleurige verf op doek, Watergeesten - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen114 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hans Landsaat - Acryl op doek, Landvrouw- Zeevrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Landsaat (1935) Nederlands Acryl op doek, Landvrouw- Zeevrouw - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen67.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hans Landsaat - Acryl op doek, Stilleven op hellend vlak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Landsaat (1935) Nederlands Acryl op doek, Stilleven op hellend vlak - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen86 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hans Landsaat - Acryl op doek, Schiermonnikoog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Landsaat (1935) Nederlands Acryl op doek, Schiermonnikoog - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Adriaen van der Kabel - Landschap met man en twee vrouwen onder boom kopen? Bied vanaf 125!
Adriaen van der Kabel (1630-1705) Nederlands Landschap met man en twee vrouwen onder boom
TechniekEts
Afmetingen22.5 x 34.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Hans Landsaat - Acryl op doek, Retour Schiermonnikoog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Landsaat (1935) Nederlands Acryl op doek, Retour Schiermonnikoog - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Adriaen van der Kabel - Landschap met man drinkend onder boom kopen? Bied vanaf 125!
Adriaen van der Kabel (1630-1705) Nederlands Landschap met man drinkend onder boom
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Arnulf Rainer - Droge naald / Ets, Johann Wolfgang von Goethe (uit de serie Deathmasks) kopen? Bied vanaf 1000!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks Droge naald / Ets, Johann Wolfgang von Goethe (uit de serie Deathmasks)
TechniekEts
Afmetingen65 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Gerard van Lerven - Winterlandschap in de Betuwe kopen? Bied vanaf 75!
Gerard van Lerven (1885-1966) Nederlands Winterlandschap in de Betuwe
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jos Leurs - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 25!
Jos Leurs (1947) Nederlands Landschap met rivier
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wim ten Broek - groot 1943 - olieverf portret - Wolfgang Amadeus Mozart - gesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
Wim ten Broek (1905-1993) Nederlands groot 1943 - olieverf portret - Wolfgang Amadeus Mozart - gesigneerd
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Kamagurka - Fax aan nieuwe revu kopen? Bied vanaf 10!
Kamagurka (1956) Belgisch Fax aan nieuwe revu
Afmetingen29.7 x 21 cm (h x b)
€ 10
Han Rädecker - Portret John Rädecker kopen? Bied vanaf 575!
Han Rädecker (1921-1976) Nederlands Portret John Rädecker
TechniekHout
Afmetingen20 x 8.7 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht785 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Oude China - Luxe Frame met Glas en 24 Karat Pure Gold Chinese Characters kopen? Bied vanaf 50!
Oude China Chinees Luxe Frame met Glas en 24 Karat Pure Gold Chinese Characters
Afmetingen31 x 59 x 3.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Brons (Onbekend) - Evangelist Johannes kopen? Bied vanaf 225!
Brons Evangelist Johannes
TechniekBrons
Afmetingen18.3 x 6.5 x 4.8 cm (h x b x d)
Gewicht776 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Rien Goené - Compositie kopen? Bied vanaf 525!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Compositie
TechniekIJzer
Afmetingen30 x 13 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 525
Eric Toebosch - Vruchtbaarheid kopen? Bied vanaf 70!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Vruchtbaarheid
Afmetingen120 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Marc Chagall - Acrbata kopen? Bied vanaf 190!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Acrbata
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
€ 190
Henri Matisse - Naakt met sinaasappelen kopen? Bied vanaf 190!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Naakt met sinaasappelen
TechniekLitho
Afmetingen43 x 32 cm (h x b)
€ 190
Pablo Picasso - Ridder kopen? Bied vanaf 190!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Ridder
TechniekLitho
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
€ 190
Corneille - L’arc en ciel kopen? Bied vanaf 40!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’arc en ciel
TechniekKeramiek
Afmetingen8.2 x 11 x 8.2 cm (h x b x d)
€ 40
Albert Joseph Franke - Landschap met Boerderij kopen? Bied vanaf 45!
Albert Joseph Franke (1860-1924) Duits Landschap met Boerderij
Afmetingen46 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Claes Jansz. Visscher - Het Logiment der H.H. Staten generael in T’ KLOOSTER S.t AECHTEN kopen? Bied vanaf 425!
Claes Jansz. Visscher (1587-1652) Nederlands Het Logiment der H.H. Staten generael in T’ KLOOSTER S.t AECHTEN
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 37.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 425
Corneille - L’été Commençant kopen? Bied vanaf 72!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’été Commençant
TechniekKeramiek
Afmetingen9 x 16 x 2.5 cm (h x b x d)
€ 72
Joan Miro - Samenstelling kopen? Bied vanaf 180!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Samenstelling
TechniekLitho
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
€ 180
Wedgwood - Bonbonniere en schaaltje, groen kopen? Bied vanaf 50!
Wedgwood (1759) Engels Bonbonniere en schaaltje, groen
Afmetingen14 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Michel Rabanelly - "Etre libre sans Imagination" - Auflage 50 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - La Reine et le Lapin Bleu - nr 20 / 30 ea - gesigneerd - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Reine et le Lapin Bleu - nr 20 / 30 ea - gesigneerd - nieuwstaat
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan van den Hurk - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jan van den Hurk (1917-2002) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 95
Niet of onleesbaar gesigneerd - speelgoed met muziek kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd speelgoed met muziek
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 1
Corneille - L’oiseau et le palmier - nr 16/30 EA - gesigneerd - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’oiseau et le palmier - nr 16/30 EA - gesigneerd - nieuwstaat
Afmetingen53 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Naakt
Afmetingen21 x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20