Sophie Mellema - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 175!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 124 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Sophie Mellema - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 106 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Sophie Mellema - Acryl op paneel, Tweeluik zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Acryl op paneel, Tweeluik zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 167 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Francois au Japonais (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Francois au Japonais (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Ad Arma - Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 60 kopen? Bied vanaf 70!
Ad Arma (1954) Nederlands Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 60
Afmetingen 117 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Ad Arma - Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 18 kopen? Bied vanaf 70!
Ad Arma (1954) Nederlands Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 18
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Ad Arma - Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 118 kopen? Bied vanaf 70!
Ad Arma (1954) Nederlands Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 118
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jim van der Woude - Grafische intepretatie van de strip "Kuifje in Tibet" kopen? Bied vanaf 100!
Jim van der Woude (1948-2023) Nederlands Grafische intepretatie van de strip "Kuifje in Tibet"
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!
Jan Geelen (1950) Nederlands Gemengde techniek op papier, De passage
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Michiel Brink - Europoort kopen? Bied vanaf 40!
Michiel Brink (1949) Nederlands Europoort
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 14.8 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
Roger Somville (1923-2014) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Michiel Brink - Bui op komst kopen? Bied vanaf 40!
Michiel Brink (1949) Nederlands Bui op komst
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!
Niek van Driel (1954-2024) Nederlands Driehoeken in perspectief
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Lladro - Meisje met de melkkruik kopen? Bied vanaf 25!
Lladro Meisje met de melkkruik
Techniek Keramiek
Afmetingen 40 x 9.5 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Lladro - Porseleine beeld kopen? Bied vanaf 20!
Lladro Porseleine beeld
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 20
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 39
Onbekend - Antieke 19e eeuwse Chinees zeshoekige tinnen theebusje kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Antieke 19e eeuwse Chinees zeshoekige tinnen theebusje
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
€ 20
Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Groot bloemenschilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 145 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Vadim Stein - 'Octopean' (2013) kopen? Bied vanaf 110!
Vadim Stein (1967) Oekraïens 'Octopean' (2013)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
€ 110
Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Design glas
Afmetingen 11 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!
Onbekend Design glas
Afmetingen 9 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 25
Onbekend Design glas
Afmetingen 6 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 9 x 12 x 3 cm (h x b x d)
€ 89
Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Verschillen die verbinden “ kopen? Bied vanaf 99!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands “ Verschillen die verbinden “
Techniek Brons
Afmetingen 13 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Havengezicht aan het IJ, Amsterdam
Techniek Gravure
Afmetingen 28 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Roger Raveel - Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Roger Raveel - Genesis 3 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 3 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Roger Raveel - Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Roger Raveel - Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
David Gerstein - Family Car kopen? Bied vanaf 4900!
David Gerstein (1944) Israëlisch Gezinsauto
Techniek IJzer
Afmetingen 71 x 119 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.900
Peer Wolfram - Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100) kopen? Bied vanaf 36!
Peer Wolfram (1940) Duits Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100)
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 51 cm (h x b)
€ 36
Klaas van den Berg - Sculptuur ondersteunende man kopen? Bied vanaf 119!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur ondersteunende man
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Charles Fazzino - 3D That Santa Barbara Weekend... kopen? Bied vanaf 650!
Techniek Collage
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Communicatie.
Techniek Brons
Afmetingen 31.5 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 845 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Henc van Maarseveen - 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190) kopen? Bied vanaf 43!
Henc van Maarseveen (1926-2012) Nederlands 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Cees Kortlang - Grote abstract expressionistische gemengde techniek op papier - 1978 - kopen? Bied vanaf 58!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote abstract expressionistische gemengde techniek op papier - 1978 -
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Corneille - 6 schaaltjes groot model kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 schaaltjes groot model
Afmetingen 2.5 x 12 cm (h x b)
€ 35
Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!
Bob Nieuwenhuysen (1946-2010) Nederlands Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht
Techniek Gouache
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 52
1 bieding
Klaas van den Berg - De Hermelijn kopen? Bied vanaf 100!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands De Hermelijn
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 10 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1170 g
€ 100
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Desiree Tonnaer - Brons sculptuur op sokkel. kopen? Bied vanaf 295!
Desiree Tonnaer (1955) Nederlands Brons sculptuur op sokkel.
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1160 g
€ 295
Hannes Postma - Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Jan Bevort - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Landschap
Afmetingen 53 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Onbekend - Kamelen karavaan kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Kamelen karavaan
Techniek Gouache
Afmetingen 24 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hannes Postma - Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 58
1 bieding