3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 2492 kunstwerken aangeboden
Roger Raveel - Hand en sigaret met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel - Hand en sigaret met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!
Corneille - nu sofiaFotografie

Geplaatst doorlowracer

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29.6 cm x 20.1 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - Nu DeboutFotografie

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
Afmetingen40.5 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!
Leo van Olffen - Twee takshondjes- TeckelsGlas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Afmetingen7.5 cm x 6.5 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekendGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMAMS

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - Akt / KnienderFotografie

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2022
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - Freizeitgestaltung kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - FreizeitgestaltungFotografie

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2022
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonardo Da Vinci - De wereld van Leonardo da Vinci kopen? Bied vanaf 1!
Leonardo Da Vinci - De wereld van Leonardo da VinciKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1968
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Theo Mackaay - Zeefdruk - Kleuren - Nr. 42 - nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
Theo Mackaay - Zeefdruk - Kleuren - Nr. 42 - nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal1995
Afmetingen82 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal1992
Afmetingen86 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Auguste Rodin - De wereld van Rodin kopen? Bied vanaf 1!
Auguste Rodin - De wereld van RodinKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1971
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
Rob Scholte - nico van stralenweg kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte - nico van stralenwegBeeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2009
TechniekIJzer
Afmetingen15 cm x 100 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bob Lens - Peace kopen? Bied vanaf 1!
Bob Lens - PeaceGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRenee

Jaartal2011
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - geen titelSchilderij

Geplaatst doorlowracer

Afmetingen83 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorlowracer

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Olivier Beijn - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Riky van Lint - Bronzen beeld - Don't give up (groot, hoogte 77 cm!) kopen? Bied vanaf 2995!
Riky van Lint - Bronzen beeld - Don't give up (groot, hoogte 77 cm!)Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen77 cm x 40 cm x 20 cm (h x b x d)
Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!
Jan Martens - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 35!
Dominique Chan - San PuGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!
Lia van Leeuwen - SummertimeGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!
Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aardeGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaar kopen? Bied vanaf 225!
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaarSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Aan zee kopen? Bied vanaf 199!
Elva Polyakova - Aan zeeSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Annemarie Spijkerman - zonder titelSchilderij

Afmetingen58 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Peter van den Berg - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jos Verwiel - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2003
Afmetingen62 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!
Hans Wap - The walkGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles IGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
Afmetingen90 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - Amsterdams provo kunstenaar -1959 olieverf "zomeravond Toscane" gesigneerd kopen? Bied vanaf 84!
Ernst Vijlbrief - Amsterdams provo kunstenaar -1959 olieverf "zomeravond Toscane" gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1959
TechniekGouache
Afmetingen110 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - I'm a King BeeGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Bruine stoel’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Bruine stoel’ - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 34!
Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjanbergsma

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw" kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Night Gall. Donkersloot - PoP-Art Gouache op krant "Man&Vrouw"Schilderij

Jaartal1995
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoetingGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!
Jelle de Vries - AanspoelingSchilderij

Geplaatst doorJelledeVries

Jaartal2002
Afmetingen81.6 cm x 81.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jelle de Vries - Aanslibbing kopen? Bied vanaf 375!
Jelle de Vries - AanslibbingSchilderij

Geplaatst doorJelledeVries

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!
Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde =Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1979
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer - De oer vogelSchilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!
Lia van Leeuwen - VisereGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Peter van Drumpt - zonder titelTekening / Aquarel

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!
Frank Lejeune - CompositieGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen63 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1986
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!
Joe Wols - Landschap + LandschapTekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 35!
Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HCGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst