Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 - Verkocht

Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!

Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!Nigel Kent - Divergent Progression Distert folio no 48 kopen? Bied vanaf 80!
  • Nigel Kent (1933)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1988
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Groot werk van deze kunstenaar. Acryl op doek #48 uit 1988

Het schilderij is in een nette goede staat

Nigel Kent (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Frank59
Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items (0)
85 cm
105 cm
80 cm
100 cm