Nils Burwitz: Lithografie, Man - Verkocht

Nils Burwitz: Lithografie, Man kopen? Bied vanaf 7!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Nils Burwitz
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Nils Burwitz
Titel: Man
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H/C
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Nils Burwitz

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)

Starttijd10-3-2017 om 13:52
Eindtijd18-3-2017 om 13:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken