Nils Haglund - De Viking - Handgesigneerde kleuren lithografie

Nils Haglund - De Viking - Handgesigneerde kleuren lithografie kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Nils Haglund

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Nils Haglund
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Nils Haglund

Titel: De Viking.

Techniek: leurenlithografie

Nummer: 107 / 200

Handgesigneerd: Ja, r.o.

Formaat: 64 x 45 cm

Nils Haglund

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:22-10-2014 om 20:07
Eindtijd:02-11-2014 om 19:12

Biedingen (2):

jarl
2 nov. / 19:07
€ 25
duit77
2 nov. / 13:02
€ 20