Nils Haglund: Kleuren-offsetlithografie, Vikings - Verkocht

Nils Haglund: Kleuren-offsetlithografie, Vikings kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Nils Haglund
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Nils Haglund

Titel: Vikings

Techniek: Kleuren-offsetlithografie. Hand-gesigneerd. Genummerd 140/200

Afmeting: 64 x 45 cm

Verzending per aangetekende post. Tarief geldt voor heel Europa, dus inclusief Nederland en Belgie. Gecombineerde verzending is mogelijk. Ofwel, bij aankoop van meerdere kunstwerken, betaalt u eenmaal kosten voor verzending en handling.

Kosten verzending en handling voor Europa, ongeacht het aantal aankopen: 17,50 euro.

Nils Haglund

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)