Nissim Men - Lambdaprint, Dordrecht timeless - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Nissim Men - Lambdaprint, Dordrecht timeless - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Nissim Men - Lambdaprint, Dordrecht timeless - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Nissim Men - Lambdaprint, Dordrecht timeless - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Nissim Men - Lambdaprint, Dordrecht timeless - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29769 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Nissim Men (1960)
TypeFotografie
Jaartal2005
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 112 cm (h x b)
Lijst63 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2-5

Het werk is in goede staat, maar bevat hier en daar golving in het blad. Links boven in de hoek is een barst in het glas.

Nissim Men (1960)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (247)

29769 verkochte items
135 cm
63 cm
112 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-04-2020 om 15:45
Eindtijd:03-05-2020 om 20:21
Emmeke
26 apr. / 22:11
€ 40