"Nu á la Rose" - kleurenlithografie, 300 ex. - Verkocht

"Nu á la Rose" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

"Nu á la Rose" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!"Nu á la Rose" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!
  • Mara Tran Long
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Droomachtige lithografie van Mara Tran Long uit een gelimiteerde oplage. Oosterse gratie,onschuld en mystiek komen in deze lithografie samen.

Handgenummerd 156/300 en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie: 62,0 cm x 44,0 cm. Afmetingen blad: 76,0 m x 56,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro."Nu á la Rose" - kleurenlithografie, 300 ex.

Mara Tran Long

Geplaatst door  Meerkoet
120 verkochte items