Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher

Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!
Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!
  • Nuutajarvi (1793)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen25 x 17 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Kenmerkende waterkan van Nuutajärvi, ontwerp van Oiva Toikka.
Deze paars/blauwe glazen pitcher komt uit de serie ‘Flora’ - reeks nr. 1793 - en stamt uit ca 1965.
Vintage uit Finland.
Hoogte 25 cm, met merksticker.
Zeer minieme gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Starttijd24-1-2024 om 10:54
Eindtijd30-1-2024 om 19:15
Openingsbod € 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland