N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem

N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!
  • N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg (1883-1916)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen32.5 x 32.5 x 4 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Prachtige schotel van plateelbakkerij Rozenburg Den Haag.
De schotel is puntgaaf en heeft een diameter van 32,5 cm. Er is een kleine ondiepe kras in het witte glazuur.

De schotel dateert uit de eerste helft van de 20e eeuw, rond 1910.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd29-10-2023 om 12:59
Eindtijd5-11-2023 om 20:47
Openingsbod € 450
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland