Prachtige schotel van plateelbakkerij Rozenburg Den Haag. De schotel is puntgaaf en heeft een diameter van 32,5 cm. Er is een kleine ondiepe kras in het witte glazuur.
De schotel dateert uit de eerste helft van de 20e eeuw, rond 1910.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra