14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1850 t/m 1900 |
Stijl | Jugendstil |
Afmetingen | 20 x 30 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Faience - Beeld van een koe met een kraan en 4 schnaps kopjes. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: München, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||||
Garantie | |||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | München, Duitsland |
Starttijd | 15-12-2021 om 20:03 |
Eindtijd | 21-12-2021 om 21:44 |