OLIVIER ZLATKU - ARBRE ROSE VIF, zomerse lithografie, handgesigneerd - Verkocht

OLIVIER ZLATKU - ARBRE ROSE VIF, zomerse lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Olivier Zlatku
GesigneerdHandgesigneerd

**** WINTER SALE ****

Olivier Zlatku - Arbre rose Vif

Kenmerkende kleuren lithografie op zwaar art-paper

Warme zomerse Mediterrane impressie

Handgesigneerd en genummerd door kunstenaar, oplage 390, dit is een E.A. (Epreuve d'Artiste)

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 38,0 x 28,0 cm, motief: 30,0 x 21,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:07-02-2016 om 19:53
Eindtijd:21-02-2016 om 20:53
Biedingen (4)
Liesbethvos
21 feb. / 20:14
€ 7
11556
21 feb. / 20:14
€ 5
Liesbethvos
21 feb. / 20:14
€ 3
11556
07 feb. / 21:45
€ 1