OLIVIER ZLATKU - CANNES, grote warme, zomerse lithografie, handgesigneerd - Verkocht

OLIVIER ZLATKU - CANNES, grote warme, zomerse lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Olivier Zlatku
GesigneerdHandgesigneerd

**** WINTER SALE ****

Olivier Zlatku - Cannes

Kenmerkende grote kleuren lithografie op zwaar art-paper

Warme zomerse Mediterrane impressie

Handgesigneerd en genummerd door kunstenaar, oplage 390 + EA

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 75,0 x 55,0 cm, motief: 60,0 x 40,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:07-02-2016 om 19:43
Eindtijd:21-02-2016 om 20:43
Biedingen (5)
Liesbethvos
21 feb. / 20:11
€ 7
Caho
21 feb. / 20:10
€ 5
Liesbethvos
21 feb. / 20:10
€ 5
Caho
21 feb. / 18:34
€ 3
Gisela12
19 feb. / 20:23
€ 1