Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Herman Brood - Zeefdruk: Casino
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 81.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Omar
Basalmah (1912-1985) werd geboren te Bandung. Hij werd beïnvloed
door onder meer de schilder Ernest Dezentjé en werkte samen met
Adrianus Wilhelmus (Arie) Smit.
Basalmah
is een van de schilders die gerekend kan worden tot de Indische
school. Deze Indonesische kunststroming ontstond gedurende de periode
van de Nederlandse bezetting en werd door schilders als Basalmah
gecontinueerd na de Onafhankelijkheid.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 15-10-2021 om 23:58 |
Eindtijd | 21-11-2021 om 16:34 |