Onbekend - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op doek XXL , Abstract – 185 x 200 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 185 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
  • Een groot abstract werk van een ons onbekende kunstenaar.

    -Acrylverf op doek, gespannen op een houten spieraam.
    -Afmetingen: 185 x 200 x 5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In zeer goede staat met een paar heel kleine slijtplekjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. Vanwege het grote formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    -U kunt wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers” (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    -Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor (maximaal) 5 van dit soort grote werken totaal: € 80,50.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (114)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3332 verkochte items
Alle items (23)
200 cm
185 cm