Onbekend - Expressionistisch werk

Onbekend - Expressionistisch werk kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend - Expressionistisch werk kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Expressionistisch werk kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Expressionistisch werk kopen? Bied vanaf 50!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 58.5 x 48.5 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Heeft wat weg van werk van Chaïm Soutine.
Lijkt een naam achter op te staan, zie foto's.
Kosowski/Kosawski.

On duidelijk gesigneerd.

Olieverfschilderij op doek, daterend uit het midden van de 20e eeuw, in expressionistische stijl met figuratief-abstracte voorstelling van architectonische structuren, gestileerde figuren en organische vormen. In contrasterende blauwgroene, okergele en oranjerode tonen, uitgevoerd met penseelstreken en impasto, voorzien van een goudkleurige houten lijst.

Nette conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandscheveld, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (117)

Geplaatst door  Lichtendonk
32 verkochte items
Alle items (5)