Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

olieverf schilderij op doek van onbekend kunstenaar,

het werk heeft een mooie dikke verfstructuur,

dit schilderij stelt ee naakten zwangere jonge dame voor,

het kunstwerk is niet ingelijst,

de afmetingen zijn 80cmX60cm,

het werk is in perfecte staat.

De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.

Word aangetekend en verzekerd verzonden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-02-2018 om 22:47
Eindtijd:25-02-2018 om 21:47
Biedingen (12)
36523
24 feb. / 14:16
€ 20
dimitri15
24 feb. / 12:59
€ 18
36523
24 feb. / 12:59
€ 16
dimitri15
24 feb. / 12:59
€ 16
36523
24 feb. / 12:57
€ 14
dimitri15
24 feb. / 11:44
€ 12
36523
24 feb. / 11:30
€ 10
dimitri15
24 feb. / 11:30
€ 9
36523
24 feb. / 11:30
€ 7
dimitri15
24 feb. / 11:30
€ 5
36523
23 feb. / 21:39
€ 3
dimitri15
23 feb. / 19:36
€ 1