Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zwangere vrouw - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

olieverf schilderij op doek van onbekend kunstenaar,

het werk heeft een mooie dikke verfstructuur,

dit schilderij stelt ee naakten zwangere jonge dame voor,

het kunstwerk is niet ingelijst,

de afmetingen zijn 80cmX60cm,

het werk is in perfecte staat.

De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.

Word aangetekend en verzekerd verzonden.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België

ObjectlocatieBorgerhout,  België
Starttijd20-2-2018 om 22:47
Eindtijd25-2-2018 om 21:47
Biedingen (12)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken