Onbekend - Waterpartij met eenden

Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
In de stijl van Constant Artz (1870-1951), een olieverf schilderij van eendenfamilies in hun natuurlijke omgeving, zij worden omgeven door riet en bomen.

Geschilder op een hardhouten paneel, verkeert het werk in zeer goede conditie.

Afmeting ca: 30 h x 35 b cm.

Het werk wordt zorgvuldig verpakt verzonden. Zonder zware lijst omdat deze wat gehavend is.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 21,00
Naar Duitsland € 23,00
Europese Unie € 30,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (108)

Geplaatst door  flokbluit
310 verkochte items
Alle items (23)