Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang - Verkocht

Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde zeefdruk - the wow gang kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Puntgave zeefdruk gesigneerd Kevin Hamilton

Titel: the wow gang C80

Oplagenummer: 26/ 27

Afmeting: 33 x 16,5 cm

Afmeting blad: 56 x 25 cm

Conditie: zeer goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:20-12-2016 om 13:47
Eindtijd:27-12-2016 om 19:47
Msr
27 dec. / 17:38
€ 10