Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!
Tekening / Aquarel

Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Van onbekende kunstenaar: Roermond Steenenbrug

Aquarel en crayon op papier, in stemmige houten lijst.

Ca. 1940. Formaat incl. 25 x 19 cm. Aquarel formaat 23 x 17 cm.

Niet gesigneerd, wel getiteld r.o.

ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd4-10-2017 om 13:43
Eindtijd11-10-2017 om 13:43
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken