Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!Onbekende kunstenaar - Roermond Steenbrug - aquarel en crayon kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Van onbekende kunstenaar: Roermond Steenenbrug

Aquarel en crayon op papier, in stemmige houten lijst.

Ca. 1940. Formaat incl. 25 x 19 cm. Aquarel formaat 23 x 17 cm.

Niet gesigneerd, wel getiteld r.o.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:04-10-2017 om 13:43
Eindtijd:11-10-2017 om 13:43
ooleone
11 okt. / 11:41
€ 19