Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1999 |
Techniek | IJzer |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 88 x 96 x 1.8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 130 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Jaarpenning 1999 van Vereniging Penningkunst van Onno Boekhoudt (1944) getiteld: “Een muur afbreken is een uitzicht opbouwen”. Opengewerkt ijzer, 88 x 96 mm. In perfecte staat. Beschreven en afgebeeld in handboek VPK van Louk Tilanus op pagina 567-569. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 17-2-2022 om 13:50 |
Eindtijd | 3-3-2022 om 19:35 |